Obsah: Břímě vzpomínek

"Lindě je osmatřicet let, je dvakrát rozvedená, má nezvladatelnou pubertální dceru a malého chilského chlapečka, o kterého se stará již čtyři roky a chtěla by ho adoptovat. Právě se však rozvádí a hrozí, že jí po rozvodu dítě vezmou a pošlou do ústavu. Linda se snaží stíhat práci i rodinu a její život je jedním velkým kolotočem plným zmatků, pozdních příchodů a finančních problémů. A navíc do realitní kanceláře, kde pracuje, má nastoupit nový, obávaný šéf. Věcný, rozvážný Matteo je Lindiným pravým opakem - ví, co chce, a život má přesně naplánovaný. Proto oba dva trochu zaskočí, když pocítí vzájemnou přitažlivost, která rychle přeroste ve vážný vztah. Mají se rádi a chtějí spolu žít, ale ani jeden z nich nepočítal s problémy, jaké jim vzájemné soužití přinese, jakmile opadne první zamilovanost. Podaří se Lindě a Matteovi překonat odlišné povahy a problémy z minulosti? Zvládnou odmítavý postoj Matteovy matky, Carlottiny pubertální vzpoury, nejistotu, zda jim zůstane v péči malý Francesco, i vlastní neshody? Dokáže Linda zapomenout na dva neúspěšné vztahy a důvěřovat novému muži? Nebo jejich vztah nevydrží střet s každodenní všední rutinou a oni novou naději i lásku ztratí? "
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize