Obsah: Pěna dní

Dějovou osu díla tvoří jednoduchý milostný příběh dvou mladých lidí, Colina a Chloé. Bohatý mladý muž a okouzlující dívka se po nádherné svatbě ze svého štěstí dlouho netěší; Chloé se na plíci objeví leknín a dívka navzdory lékařské péči a Colinovu úsilí o její záchranu chřadne a nakonec umírá. Souběžně se jejich byt mění, prostor se zmenšuje, ubývá světla a předměty se vytrácejí.
Paralelně se odvíjí příběh Chicka a Alison. I ten končí tragicky, dokonce drasticky: Chick totiž natolik propadne osobnosti filozofa Jeana-Sol Partra (karikatura Jeana-Paula Sartra), že zapomíná na vše kolem sebe a všechny peníze utrácí za Partrovy knihy. Zoufalá Alison vše řeší zabitím Partra i knihkupců prodávajících jeho díla a v jednom ze zapálených obchodů zahyne.
Vytvořil: janajau
Upravil: Kaylee, janajau