Obsah: Když má šéf pět žen

Když má šéf pět žen : povídání o jednom obchodě, svérázném šéfovi a jeho pěti prodavačkách
Humoristická knížka vypráví o událostech v životě svérázného kolektivu jednoho kolínského obchodu v průběhu jednoho roku. Zapřisáhlý starý mládenec je majitelem obchodu, v němž pracuje pět osamělých žen různého věku. Vdovství či svobodný stav je pro práci v tomto krámu podmínkou, protože šéf, jinak laskavý a chápavý člověk, nechce aby jeho zaměstnankyně odváděly od práce rodinné starosti. Své nezadané pracovnice si šéf hýčká, ženám se v práci líbí, ale jejich idylka trvá v nezměněné podobě jen tak dlouho, dokud se k šéfovu zoufalství hromadně neobjeví nápadníci. Ovšem ani on sám není vůči půvabům sličné prodavačky imunní a tak než se rok s rokem sejde, pracuje ve vzkvétajícím obchodě pět šťastně vdaných prodavaček.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 24.04.2024