Obsah: Krutý zločin

Lidé jsou zděšeni, když se doslechnou, že věhlasný doktor Duncan Avery jednoho jarního večera ubodá manželku Marshu k smrti. Soud pošle Averyho do vězení za vraždu, synové se k němu otočí zády, ale dcera Nina nepřestává ani po letech věřit v otcovu nevinu. Za patnáct roků od tragické události je doktor Avery propuštěn na podmínku. Nina si otce bere k sobě, aby mu vynahradila léta strávená ve vězení, avšak Avery má své plány. Bez ohledu na nepřátelsky naladěné veřejné mínění se vrací na místo činu, kde hodlá zjistit, kdo skutečně zabil jeho manželku.
Vrah znovu udeří a krutý čin opět rozvrátí životy Averyových. Nina si není jistá, komu věřit. Rodině, sousedům, či starým přátelům? Během pátrání po pravdě o starém i současném zločinu získává nečekaného spojence, a přesto se musí spolehnout sama na sebe, když se ocitá tváří v tvář nemilosrdnému vrahovi.
Pokud se nechce stát další obětí...
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 19.04.2024