Obsah: Legenda Lennon

Kniha Legenda Lennon vypráví příběh kreativního génia, skladatele písní, umělce a sociálního aktivisty, který změnil celou generaci. Tato svého druhu jedinečná publikace, doplněná o archivní snímky, nabízí netušené podrobnosti ze všech období Johnova života – od dávných dní na umělecké škole, přes výšiny beatlemánie až po „Imagine. “ V knize naleznete spoustu reprodukcí rukopisů Johnových písňových textů, kresby i další osobní dokumenty a čtyřicet z nich lze z knihy vytáhnout a prohlédnout si je samostatně. Najdete zde rovněž rarity z rodinné sbírky Lennonových, které Yoko Ono poskytla pro tuto knihu ze svých soukromých archivů. Jedinečná pocta s názvem Legenda Lennon vám tohoto uznávaného umělce přiblíží více, než bylo kdy možné.
Zdroj: Anotace z knihy Legenda Lennon
Dnes je 19.04.2024