Obsah: Poslední vůle

Troy Phelan se stal vlastním přičiněním miliardářem a jedním z nejbohatších lidí ve Spojených státech. Teď je to však nemocný osamělý starý muž, který je upoután na invalidní vozík a odevzdaně čeká na smrt. Nikoho tedy nepřekvapuje - a nejméně Troye samotného -, že jeho tři bývalé manželky s hloučkem odcizených dětí kolem něho krouží jako supi. Troye Phelana zastupuje washingtonská kancelář, pro niž pracuje prominentní právník Nate O'Riley.
Jeho soukromý život je v troskách. Dvě manželství skončila rozvodem a Nate propadl závislosti na alkoholu a drogách. Teď se počtvrté vrací z léčebny jako abstinent, vyzbrojený pouze dobrými úmysly a nezdolným smyslem pro humor. Návrat do skutečného světa není nikdy jednoduchý, ale tentokrát čeká Natea hotové peklo. Troy Phelan totiž v poslední chvíli všechny své chamtivé potomky převezl a závratné jmění vy výši jedenácti miliard dolarů odkázal neznámé dědičce, své nemanželské dceři Rachel Laneové. Ví se o ní pouze to, že pracuje jako misionářka u zapadlého indiánského kmene kdesi v rozlehlých močálech brazilského Pantanalu. A právě Nate dostane za úkol ji vyhledat.
Zatímco bojuje s nástrahami divočiny plné aligátorů, hadů a moskytů roznášejících malárii, v soudní síni se rozpoutá lítý boj o prohlášení šokující závěti za neplatnou. A než se o osudu jedenácti miliard dolarů definitivně rozhodne, životy všech zúčastněných se nenávratně změní...
Vytvořil: Tomcek
Upravil: janajau
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 10.05.2021
Den 49. výročí úmrtí Gašpar Tido J.
Copyright © Knihovnicka.net | Created by puktom.cz
Šíření obsahu serveru Knihovnicka.net je bez písemného souhlasu autorů zakázáno