Obsah: Převzetí moci

Thriller o přepadení Bílého domu skupinou mimořádně nebezpečných teroristů a o boji za záchranu prezidenta.
Teroristická skupina se zmocní sídla amerického prezidenta. Hlava státu je sice prozatím v bezpečí svého podzemního krytu, ale teroristé disponují velkým počtem rukojmích a krok po kroku se k prezidentovi přibližují. Hrdina knihy, protiteroristický agent CIA, proniká do spleti chodeb Bílého domu se snahou osvobodit prezidenta i rukojmí. Celá akce je o to nebezpečnější, že se v této chvíli kdosi mocný pokusí využít situaci k nejšpinavějším politickým hrám. Standardním "thrillerovýn" stylem napsaný román přináší rovněž standardní zápletky, jejichž originalita je o to menší, čím vznešenější je prostředí, v němž se děj knihy odehrává. Je opravdu s podivem, že čtení zjevně určené pro ukrácení cesty vlakem má tak neskladný formát.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 19.04.2024