Obsah: Řád vlkodlaků

Autor sám v závěru knihy říká: „Napsat knihu Řád vlkodlaků stálo značné výzkumné úsilí. Vím dost o 2. světové válce a jsem si dost jistý ve svých odpovědích, když se ten předmět dotýká drobných věcí, ale zjistil jsem, že bych se nemohl dostat přes jisté části tohoto románu. Neměl jsem jinou volbu, než hledat v knihách. Znalci 2. světové války si asi všimnou, že jsem si dovolil tu a tam několik technických odchylek. Neexistoval žádný tank Wolf. Také jsem zacházel volně s vlastnostmi munice v jednom bodě. Udělal jsem to z tématických důvodů. Odpusťte mi. Také přiznávám, že mě ovlivnili dva spisovatelé: Grant Morrison ajeho práce "Batman: Arkham Asylum" a Richard Matheson a jeho román, "Hunted Past Reason". Tato díla mě vedla ožehavou kapitolou v Řádu vlkodlaků. To je všechno, co chci říci o té záležitosti. "
Zdroj: Anotace z knihy Řád vlkodlaků
Dnes je 08.05.2024