Obsah: Zakázané radosti

Emily Shannová, úspěšná autorka romantických příběhů, vyměnila soukromý život za kariéru a vystačí si s živou představivostí. Skrývá však šokující tajemství, o kterém neví ani její vydavatel - až ji jednou požádá, aby napsala něco pikantnějšího, smyslnějšího, otevřenějšího a ze života. Emily nezná nikoho, kdo by jí v tom mohl pomoct, kromě svého nového odpovědného redaktora - vysokého, snědého, pohledného Michaela Devlina - který už provokuje její fantazie. Stejně jako Channel - televizní vysílání, v němž si ženy plní své tajné erotické sny. Emily, teď ochotnější než kdykoli předtím, musí Devlina přesvědčit, aby ji zasvětil do všeho, co zná… pokud mají mít její literární představy konečně reálný základ.
Zdroj: Anotace z knihy Zakázané radosti
Dnes je 24.04.2024