Obsah: Kruté

10. kniha v sérii Roztomilé malé lhářky.
Roztomilé malé lhářky 10

Vinen do prokázání neviny.
Po čtyři roky pensylvánským Rosewoodem otřásá skandál, ve kterém hrají hlavní roli čtyři maturantky: Aria, Emily, Hanna a Spencer. Ztratily přátele, pronásledovala je krutá A, o vlásek unikly smrti. Konec je ovšem stále v nedohlednu.
Ariin milostný život se otřásá v základech. Emily objevuje divokou stránku svého já. Hanna si hraje s ohněm. A člověk, který měl navždy zůstat zapomenut, se vrací zpátky do Spenceřiny blízkosti, aby ji dostihl.
Nic z toho se ovšem nedá měřit s událostmi loňského jara. Z prázdnin si odvezly to nejtemnější tajemství a hádejte, kdo je odhalil? A je odhodlaná přinutit holky za zločin zaplatit. Horší než A je jenom vědomí, že si trest, který se na ně žene, možná, možná zaslouží.

Románová předloha televizního seriálu Prolhané krásky.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 19.04.2024