Obsah: Dvanáct osudů - Jak žijí evropské princezny v 3.tisíciletí

Jak žijí evropské princezny ve 3. tisíciletíAutorka uvádí čtenáře do současného světa vysoké aristokracie, do světa dvanácti žen z různých evropských šlechtických rodů, jejichž příslušnice se mohou honosit titulem "princezna". Nahlédneme do života princezny Anny, dcery anglické královny Alžběty, švédské korunní princezny Viktorie, Marie Eleonory Lichtenštejnské, Gabriely Habsburské, Heide Hohenzollernské a dalších dnešních princezen. Četba pro chvíle pohody upoutá zejména ty, kteří milují životopisy významných osobností a malebné až nostalgické obrázky ze života šlechtických rodin. F. 140x205 mm, 144 str. vč. obr. , váz.
Zdroj: Anotace z knihy Dvanáct osudů - Jak žijí evropské princezny v 3.tisíciletí
Dnes je 19.04.2024
Den 96. výročí úmrtí Klíma Ladislav