Článek : Jarní literární dílny Tomáše Zmeškala

Literární dílny jsou určeny zájemcům, včetně začátečníků, kteří chtějí zkusit psát vlastní texty. Účastníci se seznámí s psaním povídek, eseje, sloupku, reportáže, novinového článku, součástí bude rozbor vlastních autorských textů.

Literární dílna bude složena z výkladu Tomáše Zmeškala s ukázkami a rozbory textů účastníků dílny a rozbory textů českých a zahraničních spisovatelů a publicistů. Velký prostor bude věnován vlastním textům účastníků. Absolvování literární dílny usnadní další vlastní tvorbu a může sloužit jako odrazový můstek pro psaní vlastní povídky, novely nebo románu.

Místo konání: Praze 6 - Dejvice
Datum konání: 27. března – 19. června 2012
Kurz se skládá z 12 pokračovacích lekcí (vždy v úterý)

Je možné si vybrat ze dvou kurzů: ranní dílna (10:00-12:00) nebo odpolední dílna (18:00-20:00).

Více na: www. tomaszmeskal. cz/kurzy/ , https://www. facebook. com/Kurztvurcihopsani
nebo na e-mailu: kurztvurcihopsani@seznam. cz, tel: 720 668 144.
Vytvořil: mariebun
Zdroj: www.tomaszmeskal.cz