Obsah: Temné lesy

Před dvaceti lety zmizeli v hlubokých lesích kolem dětského letního tábora čtyři mladí lidé. Dva z nich byli nalezeni s proříznutým hrdlem, dva už nikdy nikdo nespatřil... Okresní státní zástupce Paul Copeland, známý pod přezdívkou "Cope", řeší právě nejdůležitější případ své kariéry. Snaží se dostat za mříže dva mladíky z bohatých a vlivných rodin, kteří znásilnili nezletilou černošskou prostitutku. Z příprav na proces jej ale vytrhne překvapivá událost. Je přivolán k identifikaci mrtvého, v němž poznává chlapce, který tehdy beze stopy zmizel v temnotě oněch krvavých lesů spolu s jeho vlastní sestrou. Ten mrtvý muž je ovšem o dvacet let starší, než by měl být. Cope se záhy pouští do soukromého vyšetřování. Nezahrává si ale s ohněm, když pokouší mocné tohoto světa a ruší dvacet let staré duchy? Tajemná zápletka, skvělá psychologická kresba postav, svižný děj, ale také vtipné dialogy a ironický nadhled - to jsou přednosti nové detektivky Harlana Cobena, kterou přečtete jedním dechem.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Temné lesy