Obsah: Otcové a bastardi

Každá rodina má své tajemství. Nitky, ze kterých je navenek utkaná, často neodpovídají vnitřní osnově. Pro všechny bývá lepší nevynášet skryté vazby na světlo. Jenže v nitru mnohdy nesnesitelně tlačí.
Marlen uniká svým démonům za brány manických stavů, ale ti ji dohánějí v předpeklí pravidelně se opakujících depresí. Její herecká kariéra i soukromý život se zdají být v troskách - dokud nepotká Maxe. Vztah, který mezi nimi vzniká, je jednou z nesčetných variací na téma láska.
Ale i Max má své tajemství...
Otcové a bastardi vyprávějí o nelehkosti začátků a trpkosti konců. Vyjít ze samoty, vpustit někoho do svého života, riskovat, že se společná stavba zřítí a na konci bude opět osamělost, chce nejen odvahu, ale i elementární radost ze života. Její každodenní hledání a ztrácení proplétá osudy všech postav tohoto pražského románu.

Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize