Obsah: Koralina

Horor s mnoha fantastickými prvky je příběhem malé Koraliny v tajemném starém domě.

Příběh je částečně inspirovám dobrodružstvím Alenky za zrcadlem. Koralina se společně se svými rodiči přestěhuje do starého domu. Brzy zjistí, že dům má i svojí zrcadlovou tvář, ve které žijí přízraky nejen sousedů, ale i jejích rodičů. Poznává, že na první pohled lepší a příjemnější "druzí rodiče" chtějí získat její duši. Jsou uloupeni její praví rodiče a při pátrání po nich nalezne své předchůdce v zajetí neznámého zla. Pouští se do boje za osvobození svých rodičů i ztracených duší neznámých dětí. Má pevnou vůli, odvahu a pomocnici v přítelkyni kočce. Dobře napsaný tajuplný příběh je určen starším dětem a mládeži, ale při jeho četbě se jistě nebude nudit ani dospělý.

"Začal jsem to pro Holly,
dokončil jsem to pro Maddy"
stojí v dedikaci knížky.
Vytvořil: ota61