Obsah: Klub rváčů

Když nemůžete půl roku usnout, okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen. Chodíte do práce, sledujete televizi a jste rádi, když občas ztratíte vědomí a alespoň na krátkou chvíli na ten svět zapomenete… Jedním z těch, kteří trpí podobnými problémy, je i Jack, mladý úspěšný úředník odkojený televizí a opuštěný Bohem. Jeho příběh je hlubokou sondou do nitra člověka, který jednoho dne zjistí, že hněv nad tím, že zdědil svět plný lží, přetvářky a proher, neutlumí život k prázdnotě konzumní společnosti. Nekonvenční vyprávění s rychlým spádem, místy prostoupené černým humorem, končí deprimujícím vyvrcholením, které je ovšem jen logickým vyústěním dané situace v dané době, současnému čtenáři tolik známé. Kniha se stala předlohou k pozoruhodnému filmu, který běžel v našich kinech.
Zdroj: Anotace z knihy Klub rváčů
Dnes je 23.04.2024