Obsah: Prázdniny v dunách

Příběh patnáctileté dívky, psaný formou deníku, začíná celkem prázdninově. Hlavní hrdinka se však dostává do vážných a v životě reálných problémů. Patnáctiletá Anna žije jedinou myšlenkou, neprožít další prázdniny pouze s rodiči. Touží po změně a dobrodružství. Když se jí naskytne možnost cestovat s mladým manželským párem a jejich dětmi k moři, neváhá. Nečekaně se dostává do situací, které nejprve nechápe, potom jim nevěří. Následuje zklamání a strach. Je zneužita její důvěřivost k muži, kterého považovala přímo za vzor otce, manžela i kamaráda. Navíc, za dramatických okolností, nalézá zraněného mladíka, který potřebuje pomoc, ale je hledán policií pro distribuci marihuany. Co dál? Rodiče jsou daleko a spolehnout se může pouze na sebe.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 19.04.2024
Den 15. výročí úmrtí Ballard J. G.