Obsah: Včelička

Román "Včelička" se okamžitě po svém vydání stal bestsellerem díky neobyčejně silnému příběhu dvou zcela rozdílných  žen. S humorným nadhledem, a přece nekompromisně vypovídá o potížích a mravních dilematech, s nimiž se jeho hrdinky musejí vypořádat v současném globalizovaném světě.
     Dramatické události, jež provází první setkání těchto dvou žen - úspěšné londýnské novinářky Sáry a mladičké domorodky - na opuštěné nigerijské pláži, mají pro obě nedozírné následky. Sára kvůli nim ztratí manžela, a Včelička ještě mnohem víc. Když se pak o dva roky později znovu setkají v Londýně, rozvine se mezi nimi překvapivé přátelství, v němž svou roli hraje i dvouletý Batman, neochvějně bojující se všemožnými záporáky...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anptace ke knize