Obsah: Temnější než noc

Sedmá kniha série Harry Bosch
Bývalý agent FBI Terrence McCaleb se na žádost zástupkyně šerifa losangeleského okresu ujímá vyšetřování rafinované vraždy provedené neuvěřitelně bizarním způsobem. McCaleb, který před svým onemocněním zpracovával psychologické profily pachatelů podobných činů, se tak, i když zpočátku neochotně, vrací od poklidného života na ostrově Catalina, kde žije se svou manželkou a malou dcerkou, k práci plné napětí, při níž se musí pokusit nahlédnout do hrůzně vyšinuté mysli zločince. Ještě děsivější je však pro McCaleba fakt, že podezřelý, jenž odpovídá profilu vraha, je někdo, s kým kdysi pracoval a kdo se stal jeho přítelem - detektiv Losangeleského policejního odděleni, který pravděpodobně překročil okraj propasti a vnořil se do temnot, proti nimž v minulosti bojovalRomán Temnější než noc vás bez úhony provede po odvracené straně Los Angeles i skrytými kouty lidského srdce.
Zdroj: Anotace z knihy Temnější než noc
Dnes je 19.04.2024