Obsah: Nelítostný souboj

Will Lee se konečně prosadil ve středu americké vlády jako uznávaný senátor za svůj domovský stát Georgii. Pak ho krutá rána osudu náhle přivede přímo do středu státní scény - mnohem dříve, než očekával, a dlouho předtím, než je připraven na celostátní předvolební kampaň.Cesta do Bílého domu ale může být záludnější, než si Will i Kate, inteligentní a sympatická manželka působící ve vysoké funkci CIA, dokážou představit. Slušný, statečný a zásadový muž brzy zjistí, že má více než jednoho protivníka, se kterým se musí utkat. Když je náhle vystaven pozornosti médií více než kdykoli předtím, stává se cílem tajných sil z minulosti, které jsou odhodlány využít všechny dostupné prostředky - peníze i vliv - k tomu, aby ho zastavily a třeba nadobro umlčely. Teď už Will nebojuje jen o pozici prezidenta, bojuje o život.
Zdroj: Anotace z knihy Nelítostný souboj
Dnes je 19.04.2024