Obsah: Šance

Doktorka Corinne Wallaceová vskutku neměla snadný život: její manželství zkrachovalo a devítiletý syn zahynul při leteckém neštěstí. Veškerou svou energii proto věnuje své práci - psychiatrické léčbě ohrožených, zneužívaných a týraných dětí.Jednoho dne se v její ordinaci objeví Benjamin Jackson, chlapec asi desetiletý, na první pohled vzpurný. Malý pacient je zpočátku velmi nepřístupný, ale zkušené lékařce se krok za krokem podaří proniknout k jádru problému: sexuálně jej zneužívá jeho vlastní matka. Wallaceová se rozhodne chlapce hospitalizovat, ale narazí na tuhý odpor jeho matky. Zkušená lékařka se však nevzdává a vydává se na dlouhou a křivolakou cestu, která jako jediná skýtá šanci, že Benjamin a jeho matka budou moci vést normální, spokojený život.
Zdroj: Anotace z knihy Šance
Dnes je 19.04.2024