Obsah: Kniha vražd

Šestnáctá kniha série Alex Delaware.

Policejní psycholog Alex Delaware obdržel děsivou poštovní zásilku: album plné hrůzných fotografií zavražděných lidí. Jakmile spatří snímky Alexův přítel, detektiv Milo Sturgis, okamžitě ho upoutá jeden snímek. Je na něm mladá žena, bestiálně zmučená, uškrcená a pohozená nedaleko dálnice. Jejího vraha měl za úkol vypátrat právě Sturgis, tehdy policejní nováček - ale bohužel neuspěl.
Nyní se s Alexovou pomocí pouští do případu znova a doufá, že se jim společně podaří zjistit, co se před dvaceti lety skutečně stalo. Každý jejich krok je však sledován kýmsi, kdo si zjevně nepřeje, aby zůstali naživu. A zatímco Milo s Alexem odkrývají jednu vrstvu děsivého tajemství za druhou, začíná jim být jasné, že nejde pouze o vraždu jedné zapomenuté dívky, ale že se nitky případu táhnou mnohem dál...
Vytvořil: Mady
Zdroj: anotace ke knize