Obsah: Excel pro seniory

Rádi byste si vlastní tabulky pro nejrůznější praktické účely vytvářeli na počítači, ale program Excel vám připadá na první pohled složitý a nepřístupný? Chcete se naučit, jak snadno vytvořit seznam svých kontaktů, názorný graf či domácí rozpočet? Během čtení zjistíte, že vytváření a úprava tabulek a grafů v Excelu je snazší než pomocí pera, pravítka a kalkulačky. Navíc se naučíte používat užitečné vymoženosti, které moderní technika při počítání přináší, jako je automatické řazení údajů, přepočítávání výsledků a úprava grafů. Srozumitelný výklad je přizpůsoben potřebám seniorů, nevynechává žádný důležitý krok, vyhýbá se zdlouhavým pasážím i náhlým skokům, látku odměřuje v přiměřených dávkách, aby se čtenář neztratil v záplavě novinek. Díky popisu řešení problémů vás nezaskočí žádná ze situací, do kterých se začátečníci často dostávají.
Zdroj: Anotace z knihy Excel pro seniory
Dnes je 25.04.2024