Obsah: Aplikace moderních informačních technologií v řízení firmy

Praktická a srozumitelná publikace nabízí ucelený přehled o současných možnostech efektivního využití informačních a komunikačních technologií (ICT) ve firmách a jiných organizacích. Manažeři, podnikatelé, studenti VŠ a další uživatelé informačních systémů se seznámí s organizační přípravou aktualizace IS a ICT, s klíčovými aplikacemi současnosti: správou dokumentů a její podporou, s informačními systémy (IS) pro řízení podniků, aplikacemi pro ukládání a analýzu dat, se zajišťováním datové kvality a významu metadat. Autorka se věnuje i problematice CRM a CPM systémů. Kniha dále informuje o možnostech rozvoje podnikání s ICT, o e-businessu, o základní klasifikaci a očekávaných trendech, a také o bezpečnosti IS, o aktuálních hrozbách a o přípravě bezpečnostní politiky firmy. Velkou předností knihy je srozumitelná, ucelená a přitom stručná deskripce dané problematiky tak, aby byla srozumitelná studentům a uživatelům bez hlubších znalostí informatiky, kteří mají zájem o zvýšení kvality pod nikatelských a obchodních procesů využitím ICT.
Zdroj: Anotace z knihy Aplikace moderních informačních technologií v řízení firmy
Dnes je 23.04.2024
Před 119 lety se narodil(a) Káňa Vašek