Obsah: Inkvizitor

Thriller z lékařského prostředí. Zaměstnanci i pacienti nemocnice svatého Pavla se ocitli v přímém ohrožení života. Epidemie SARS, která zachvátila celé město, omezuje chod kliniky a dotýká se i soukromého života lékařů a sester. Nákaza může propuknout u každého... V nastalé atmosféře strachu se doktor Earl Garnet dozvídá, že personál onkologického oddělení trestuhodně zanedbává své povinnosti. Lidé na hranici mezi životem a smrtí jsou ponecháváni napospas nesnesitelnému utrpení, přestože moderní medicína dokáže bolest účinně tlumit. Garnet se začne problémem zabývat a narazí na podivné skutečnosti. V nápadně vysokém počtu umírají lidé, jimž zbývaly ještě měsíce života, přeživší pacienti si stěžují na děsivé halucinace. Ztratil snad některý z lékařů veškeré morální zábrany a shromažďuje takto materiál pro odborné publikace? Jedná se o pomstu za dávno promlčené křivdy? A co když na sebe kdosi vzal úlohu milosrdného anděla a zbavuje nevyléčitelně nemocné pacienty strádání?
Zdroj: Anotace z knihy Inkvizitor
Dnes je 19.04.2024