Obsah: Smrtící svůdnost

Třináctá kniha série Smrtící...
Mladou ženu kdosi shodil z balkonu. Poručík Eva Dallasová, policejní vyšetřovatelka najde neobvyklé místo činu: postel v ložnici oběti je pokryta růžovými lístky. Jen místo lásky nakonec přišla smrt… Stopy vedou do výzkumného ústavu, kde se před lety rozběhl nanejvýš zajímavý a ne tak docela legální projekt. Svůdný, romantický zabiják, který svým budoucím obětem posílá po internetu verše klasiků, jako by se policii vysmíval. Jako by s ní i s oběťmi hrál podivnou, zvrácenou hru. Eva vsadí na jedinou kartu: jako návnadu mu nabídne sama sebe. K tomu ale potřebuje svou přítelkyni Trinu, supermoderní vizážistku, která ji svými názory na správné odívání a líčení zpravidla přivádí k šílenství. U toho samozřejmě nesmí chybět ani zpěvačka Mavis a její přítel, avantgardní módní návrhář. Když přičtete Evina vášnivého miliardářského manžela Roarka, milostné trable Eviny asistentky Peabodyové a celý ten vzrušující koktejl plný obsluhujících robotů, létajících autobusů a videofonů, jste už zase až po uši v oblíbeném světě svých hrdinů.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Smrtící svůdnost