Obsah: Princ z Beverly Hills

Rick Barron, bystrý, nekompromisní detektiv z Beverly Hills, se po konfliktu s nadřízeným ocitá bez práce. Brzy však získá zaměstnání, o jakém by si většina jeho kolegů mohla jenom nechat zdát – nastupuje do hollywoodských ateliérů slavné společnosti Centurion. Jako obhájce zájmů tohoto filmového gigantu, který prožíval ve třicátých letech nejslavnější období své historie, je obklopen hvězdami stříbrného plátna, mezi nimiž jsou i britský milovník večírků Clete Barrow a talentovaná vycházející hvězda Glenna Gleasonová. Rick si svým odzbrojujícím šarmem získává mezi novináři z kulturních a společenských rubrik přezdívku „Princ z Beverly Hills“. Drama plné napětí se začíná odvíjet ve chvíli, kdy osud filmového studia ohrozí předstíraná vražda a pokus o vydírání. To však není jediný problém, kterému musí Rick čelit. Dvě podezřelá úmrtí, která mají všechny znaky dvojnásobné vraždy, a útok na člověka, který je Barronovi blízký, nenechávají bývalého policistu na pochybách, že má proti sobě ke všemu odhodlané a všeho schopné protivníky. Úspěšný autor Stuart Woods dokázal i na tomto příběhu, zasazeném do prostředí filmového pozlátka, že je mistr napětí a originálních zápletek.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Princ z Beverly Hills