Obsah: Nad propastí

Třetí kniha série Alex Delaware.

Soudnímu psychologovi Alexu Delawareovi zavolá v noci bývalý pacient, nyní asi sedmnáctiletý Jamey Cadmus. Chlapec mluví nesouvisle, je v hluboké depresi a pravděpodobně i pod vlivem drog. Naštěstí v kratičkém okamžiku jasné mysli Alexovi sdělí, kde je, a znepokojený lékař se okamžitě vydává za ním na psychiatrickou kliniku. Přijíždí ale pozdě, protože zjistí jen to, že Jamey právě uprchl.
Vzápětí je proti Jameymu vzneseno obvinění ze šesti brutálních vražd, které otřásly celým Los Angeles. Chlapcovi zámožní rodiče najmou špičkového advokáta, jenž hodlá postavit obhajobu na faktu, že je Jamey schizofrenik a neodpovídá za své činy. Delaware však s takovouto diagnózou nesouhlasí a snaží se najít pravdu, přestože proti němu stojí renomovaný právník, všeobecné mínění - a především mocná Jameyova rodina. Postupně se dostává do propletence událostí a četných zvratů, na jejichž konci dospěje k šokujícímu zjištění o temném pozadí celého případu.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Nad propastí