Obsah: Dvojí hra na Baker Street

Píše se rok 1880 a mladý Sherlock Holmes přijíždí do Londýna, aby se věnoval povolání soukromého detektiva. Brzy si ho všimne vůdčí osobnost světa zločinu, profesor James Moriarty, který se rozhodne, že musí mít rodícího se génia pod dozorem. Další události jsou překvapivé a plné napětí. Nový příběh nám přináší vzrušující a polemický pohled na vztah mezi velkým detektivem Sherlockem Holmesem, jeho přítelem a kronikářem doktorem Johnem H. Watsonem a profesorem Moriartym. Román zpochybňuje mýtus o Sherlocku Holmesovi a fascinujícím a dramatickým způsobem nám ukazuje další podobu tohoto muže. Čtenáři detektivek budou se zatajeným dechem sledovat odhalení pravdy o nejproslulejším detektivovi světa.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Dvojí hra na Baker Street