Obsah: Stella o sobě - II. (a také těch, kteří odešli...)

Druhá knížka jedné z nejosobitějších českých hereček přináší vzpomínky na kolegy, kteří už došli až na dno propadla času, ale "zůstávají v jejím srdci". Když jsme křtili první knihu Stelly Zázvorkové, jejími kmotry byli milovaní kamarádi, pánové Brodský, Sovák, Lipský. Miroslav Horníček se tehdy omluvil, byl zrovna nemocný. Uběhlo pár let a tři z jejích souputníků životem už nemohou být u toho, když vychází knížka další. Nemám strach, že byste ji nečetli rádi... Nemám obavy, že vzpomínky na bratra, architekta Jana Závorku, anebo na velikány kumštu Wericha, Brodského, Sováka, Horníčka a jiné blízké přátele, budou jen výčtem historek dávno omletých. Když vypráví Stella Zázvorková, paměti narůstají křídla. A letět s ní můžeme odkudkoliv, vždycky nám bude dobře.
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Stella o sobě - II. (a také těch, kteří odešli...)
Dnes je 19.04.2024
Před 103 lety se narodil(a) Klánský Mojmír