Obsah: 1200 rychlých domácích večeří

Nevíte, co uvařit k večeři? Máte chuť na sladké a jen 15 minut času? Uvařte si mašličky s ořechya perníkem. Přišli nečekaně manželovi kamarádi? Předložte jim pivní sendviče. Rozhodli jste se jíst zdravě? Vyzkoušejte pohanku s citrusovým salátem. Zdrželi se kamarádi vašich dětí? Určitě zajásají nad pečenými banány. Potřebujete hubnout? Pochutnejte si na brokolici s jogurtovou omáčkou. Musíte nakrmit věčně hladové dospívající děti? Zasytí je chlebový jablkovec. Trávíte léto na zahradě? Při posezení u grilu připravte grilované kuřecí paličky. Byli jste ráno na houbách? Určitě jste ještě nejedli houbové koblížky. Venku je vedro k padnutí a na vaření nemáte ani pomyšlení? Jahodový salát bude to pravé. Máte málo času a rodina vyžaduje teplou večeři? Chalupářské fazole připravíte raz dva. Máte doma jen chleba a pár vajíček? Na vaječné smaženky to stačí. . Zdá se, že s tímto výčtem bude večeře prostě hračka.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy 1200 rychlých domácích večeří