Obsah: Nejbohatší muž v Babylóně

Nejlepší kniha, která byla napsána na téma bohatství. Miliónům čtenářů pomohly známé "Babylónské příběhy". Jsou nejlepší ze všech inspiračních děl na téma obchodní zdatnosti a finanční prosperity vedoucí k osobnímu blahobytu. Jsou psány jazykem jednoduchým tak jako bible. Prosté a přitom fascinující příběhy Vás usměrní na správnou cestu vedoucí k prosperitě a ke spokojenosti. Tento slavný bestseller je považován za moderní klasiku. Nabízí Vám správný pohled na ekonomiku a řešení Vašich osobních finančních problémů. Stane se Vaším průvodcem po celý život. Odhalí Vám tajemství, jak se k financím dostat, jak si je udržet a jak peníze vydělávají další peníze. Přečtěte, doporučte svým nejbližším a s chutí se vydejte na cestu k bohatství!
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Nejbohatší muž v Babylóně