Obsah: Americké pečivo

Americké pečivo je dnes velice oblíbené i mimo americký kontinent. A není se čemu divit. Tyto rozmanité malé koláčky a chutné koblihy mají velmi všestranné použití a vyznačují se jednoduchou a nenáročnou přípravou. Ať už jsou muffins, bagels & Co. sladké s ovocem, čokoládou nebo krémové či pikantní s masem nebo se sýrem, všechny tyto varianty otevírají široké spektrum obměn, které vám zachutnají k odpolední kávě stejně dobře jako k snídani či svačině. Pomocí nejrůznějších dekorací lze toto pečivo různě nazdobit a vytvořit tak skutečně mistrovská cukrářská díla, která potěší jak vaše nejbližší, od těch nejmenších až po dospělé, tak i vaše hosty. Tato kniha vám nabízí nejlepší základní recepty a celou řadu nápaditých obměn. Náš výběr je nesmírně široký - od jednoduchého klasického pečiva, jako jsou čokoládové nebo pomerančové muffins či bagels s lososem nebo se sýrem, přes slané muffins a bagels s kuřecím masem, paprikou či slaninou až po labužnické variace ke slavnostním příležitostem. Objevte spolu s námi pestrost amerických koláčků, koblížků a keksů. Slibují zaručený cukrářský úspěch!
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Americké pečivo