Obsah: Stroj lásky

V dobách, kdy světem hýbal sex, nekouřit bylo téměř neslušné, alkohol tekl proudem a národy si zvykaly vysedávat před zářivou televizní obrazovkou, obdařil jeden z šéfů rozsáhlé televizní společnosti onu magickou bedýnku jménem "stroj lásky". Pro luxusní modelku Amandu, novinářku Maggii a Judith, dámu z vysokých společenských kruhů, byl ovšem oním "strojem lásky" Robin Stone - muž, jejž obletovaly ženy, jako noční motýli obletují rozsvícenou lampu, a jehož osudy a závratný vzestup a pád líčí tento román. Strhující děj dává čtenáři nahlédnout do blýskavého světa filmu, divadla a televize, vede ho do zákulisí showbusinessu, do světa velkých peněz, kde se žije v okázalých rezidencích a cestuje soukromými letadly, a nechává ho vstupovat nejen do pohodlných ložnic, nýbrž i do uliček lásky, kde je dovoleno vše...
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Stroj lásky