Obsah: Buď dobrý hostitel

V této příručce najdete návod, jak snadno uspořádat slavnost a dovést ji až do úspěšného konce. Dokonalá příprava: Využijte zkušeností naší expertky a nic vás nepřekvapí. Díky množství rad pro náročnější situace a díky praxí prověřeným tipům bude vaše oslava dokonale úspěšná. Požitek pro hosty i hostitele: Od stylového uvítání a perfektně servírovaného jídla až po zábavu u stolu – nadchnete své hosty a přitom se sami budete cítit příjemně Oslava na úrovni: doma i v restauraci.
Hlavním tématem knihy jsou rady, jak zvládnout roli profesionálního hostitele při nejrůznějších příležitostech. V příručce najdete návod, jak uspořádat slavnost a dovést ji až do úspěšného konce. Ať je to oslava rodinného typu či večírek pro přátele, známé, zákazníky nebo kolegy. Autorka radí, jak organizačně zvládnout i přípravu větší akce (od seznamu hostů, pozvánek, stylového uvítání a perfektně servírovaného jídla až po zábavu u stolu). Vedle nápaditých textů pozvánek nebo uvítací řeči najdeme i inspirativní náměty pro přípravu bufetu, slavnostní tabule, zasedacího pořádku atd. Nechybí ani výběr menu a odpovídajících druhů nápojů.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: anotace ke knize