Obsah: Bulvární Amerika

Nacházíme se v zákulisí příprav zvolení JFK prezidentem Spojených států a sledujeme i pozadí pozdějšího atentátu... Ocitáme se v časech, kdy CIA, mafie a spousta dalších lidí společně usilují o utajenou anarchii... V časech, kdy správné drogy, správná suma vyplacená v hotovosti či správná vražda může člověku vynést chvilkovou loajalitu jiného člověka... Ve stejné době utvářejí události tři bývalí pracovníci policejních složek – dřívější policista z Los Angeles a dva agenti FBI. I jejich motivem je chamtivost a nenávist, a s takto výkonným hnacím motorem se neodvratně řítí do dějin... Neopakovatelný rukopis Jamese Ellroye zachycuje skutečnost břitkým jazykem, který svou kadencí připomíná dávku ze samopalu, a nemilosrdně obnažuje události z doby, která dodnes zůstává zahalená do tajemství. Výsledkem je šokující a odvážná kniha, která předčí vše, co dosud James Ellroy napsal.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Bulvární Amerika
Dnes je 27.07.2024
Před 200 lety se narodil(a) Dumas Alexandre (1824)