Obsah: Poslední útočiště

Jedenáctá kniha série Kay Scarpettová.

V Posledním útočišti zažívá Kay Scarpettová, populární hrdinka románů Patricie Cornwellové, těžký otřes. Virginská hlavní soudní lékařka a neúnavná bojovnice proti zlu je nejprve přepadena mezinárodně hledaným sériovým vrahem, který si říká Vlkodlak, a vzápětí se sama musí bránit podezření, že zabila vysoce postavenou představitelku richmondské policie. Během pátrání se postupně objevují stopy vedoucí k mocné a rozvětvené zločinecké organizaci. Dochází k dalším děsivým vraždám. A Scarpettová je neúprosně konfrontována s otázkami zasahujícími do jejího nejintimnějšího soukromí i do její minulosti...
Stejně jako předešlé autorčiny knihy i Poslední útočiště nabízí atmosféru plnou napětí a samozřejmě ani tentokrát nechybějí pozoruhodné detaily z oblasti soudní patologie. Na konci příběhu se ukáže, že vyřešený případ pro Kay Scarpettovou znamená zásadní zlom a že její život už nikdy nebude takový jako dřív.
Vytvořil: Alca01
Zdroj: anotace ke knize