Obsah: Smrtící pomsta

Pátá kniha série Smrtící... .
 
Jednoho dne zazvoní videotelefon poručíka Evy Dallasové, nejlepší vyšetřovatelky newyorského policejního sboru, a zkreslený hlas z něj vyhrožuje spácháním další vraždy. Zabijákovy morbidní hádanky, jimiž je láká na místo zločinu přivádějí policii k šílenství. Jeho zlomyslné nápovědi mají totiž pokaždé něco společného: na záchranu oběti je vždycky už příliš pozdě.
Prvního zavražděného nalezla Eva v dokonale střeženém luxusním domě, druhého v přepychovém apartmá, jehož majitelem není nikdo jiný něž její vlastní manžel. Třetí obět byla dokonce jeho dávnou přítelkyní... Šílenec se zjevně považuje za nástroj Boží odplaty, avšak všechny jeho oběti musely před smrtí vytrpět nepředstavitelná muka.
Eva se ze všech sil snaží dopadnout vraha a zabránit dalšímu řádění. Z minulosti zavražděných se však vynořují dávná a temná tajemství, která neomylně vedou k Evinu manželovi, multimilionáři Roarkeovi. Vraždil snad on sám, nebo fanaticky oddaný majordomus na jeho rozkaz?
Poručík Eva Dallasová musí konat svou povinnost, žena Eva Dallasová však svého muže nesmírně miluje. Zvítězí láska, nebo právo?
Anebo snad obojí?
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 26.03.2023
Před 95 lety se narodil(a) Hilarová Dagmar
Copyright © Knihovnicka.net | Created by puktom.cz
Šíření obsahu serveru Knihovnicka.net je bez písemného souhlasu autorů zakázáno