Obsah: Našeptavač

Třetí kniha série Ota Fink.

Zatímco ve svém třetím dobrodružství pomáhá Ota Fink řešit problémy ochotnického Divadla malých forem kdesi na Smíchově a okolo oken soustružny chodí na blízký stadion krásné slovenské dorostenky nacvičovat na I. celostátní Spartakiádu, má náš hrdina plnou hlavu zlověstných otazníků: Kam zmizel osamělý obyvatel domku v Měcholupech? Jaká záhada obestírá smrt jiného samotáře v jedné pražské ulici? Jaké tajemství ukrývá střecha vršovického činžáku? Kdo byl - nebo snad ještě je - tajemný O. z dětského deníčku nalezeného v boudě mrtvého psa... ? ! Ani smutná kráska s umělými květinami na louce poblíž Sázavy, ani cílevědomá Zuzana, dokonce ani Ota Fink sám nemá ponětí, z jaké temné hlubiny se po nich vztahují plíživá chapadla. Dvakrát málem přijde o život, zatímco fabrika kolem něj pulzuje dál svým stereotypním budovatelským životem...
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize