Obsah: Procitnutí v L. A.

Do plavovlasé Kristin se zamiluje úspěšný fotograf Jake, který původně nemá ani tušení o její profesi prostitutky. Po několika schůzkách zjistí, čím se Kristin živí, a odejde o ní. Zoufalá Kristin jde na další schůzku se záhadným panem X, mužem v masce, avšak to se jí málem stane osudným. Novinářka Madison a její přítelkyně Natalie, která pracuje v televizi, mezitím pátrají na vlastní pěst po maskovaném vrahovi žen, který řádí ve městě. Zjistí, že všechny mrtvé dívky byly blondýnky a živily se prostitucí. Zdá se, že Kristin je další na řadě. Kristin se skutečně stane zajatkyní pana X, nečeká však pasivně na záchranu a začne jednat. Ani policie neotálí...
Kdo bude rychlejší a úspěšnější? Dokáže Kristin ještě zvrátit smrtelnou hrozbu? Co zmůžou Madison a Natalie?

Druhá kniha ze dvou.
Vytvořil: janajau