Obsah: Charkov: Pochod smrti

Dvacáty devátý román z cyklu SS Wotan

Román pochod smrti je dalším ze vzrušujíchí příběhů o elitním úderném pluku SS Wotan.
Po bok statečně bojující Rudé armády se staví generál Mráz a bičuje nacistické vetřelce na ruských stepích. Část elitního pluku Wotan  je obklíčena a putuje do zajetí. Tím se ovšem vojáci hrubě prohřešili prot Führerovu rozkazu, že vojáci SS se nevzdávají!
zástupce velitele pluku von Dodenburg se musí rozhodnout, přitom je postaven před velmi těžké dilema: Buď bude v rozporu s rozkazem samotného Vůdce spolupracovat s nepřítelem, anebo své muže vydá na pospas jisté smrti. Jenže Dodenburg vidí ještě třetí možnost: kdyby se jim podařilo ze zajetí uprchnout, zachránili by si tak život. Toto řešení je ale stejně problematické, jako obě předchozí...
Vytvořil: Jacob
Upravil: janajau, Filip