Obsah: Co ještě napsal život - Další pravdivé příběhy z časopisu naspáno životem

Jediný okamžik může život změnit v ráj, ale proměnit ho i v peklo. Jediná chvíle rozhodne, čím bude naplněn. Láskou, či nenávistí? Svobodou, nebo závislostí? Každý lidský osud v sobě nese něco z těchto protikladů. Každý je něčím výjimečným. Spojují je však obecné lidské vztahy a lidské vlastnosti. Odnepaměti základní vztah mezi rodičem a dítětem, mužem a ženou, mezi sourozenci navzájem. A do nich zasahuje a jim vládne láska. Velká, a vášnivá láska, která se při manželských rozchodech mění v nenávist a 1 zlobu. Mateřská láska, z jejíž pevně sevřené náruče se nevymaní ani dospělý muž. Žárlivost, závist a nenasytnost zpřetrhají ta zdánlivě nejsilnější mezilidská pouta. Proč? Co nás k tomu vede? Odpověď najdeme všude kolem sebe, i v nás samotných, v příbězích, které píše život.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Co ještě napsal život - Další pravdivé příběhy z časopisu naspáno životem
Dnes je 28.03.2024
Před 64 lety se narodil(a) Schmitt Emmanuel Eric