Obsah: Žhavá láska - Jak na to

Žhavý sex, předešlá knížka téhle vtipné autorky, se bleskurychle vyhoupl mezi bestsellery a Žhavá láska, jeho stejně svižné pokračování, tam neomylně míří za ním. Projdete si v ní milostným vztahem od začátku až do konce. Začnete krásným a nezávazným flirtováním, bláznivě se zamilujete, začnete spolu chodit, vezmete to vážně a pustíte se do úvah o manželství. To všechno s pořádnou porcí nadsázky a humoru. Kromě toho se dozvíte:* Kde se dá nejsnáze potkat ten pravý či pravá* Že je láska droga a jak vypadají jednotlivá stadia závislosti* Jaké radosti a starosti přináší společné bydlení* Co na to všechno naše sexualitaA úplně nakonec:* Jak přežít, když to všechno nějak nedopadne a my si připadáme jako v té písničce: Ve které? No přece "Zajíček v své jamce sedí sám".
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Žhavá láska - Jak na to
Dnes je 27.07.2024
Před 200 lety se narodil(a) Dumas Alexandre (1824)