Obsah: Zdraví muže

Moderní život změnil a přetvořil úlohu muže. Otevřenější a liberálnější mentalita, nové aktivity a nároky, změna práce a sociálních vztahů, péče o vlastní tělo a aktivní zájem o život partnerky - to jsou jen některá očekávání spojovaná se současným pojetím muže. Se všemi těmito změnami, které jsou pro něj výzvou, je muž konfrontován a snaží se je využít ke svému prospěchu. Mezi mnohá témata, o nichž se v této knize hovoří, patří fyzické a psychické zdraví, cvičení, diety a sex. Naleznete zde mnoho rad a podnětů, které se stanou klíčem k plnohodnotnému, bezpečnému a zdravému životu. Tato kniha je praktickým průvodcem, kterého můžete mít stále po ruce. Pomůže vám k dosažení dobré fyzické i psychické kondice a zdravého sebevědomí.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Zdraví muže