Obsah: Zbavte se toxinů v těle - Přírodní cesty k očistě

ZBAVTE SVÉ TĚLO ŠKODLIVIN PŘIROZENOU CESTOU! Dr. RUEDIGER DAHLKE (1951)proslulý lékař a terapeut v oblasti přírodního léčitelství, homeopatie a psychoterapie, zapálený popularizátor alternativních cest ke zdraví a renomovaný autor řady bestsellerů v jedné osobě, nám v této knize nabízí fundovaný pohled na nejrůznější detoxikační metody, jako jsou léčebný půst či Kneippova vodoléčba, a vysvětluje hlubší souvislosti mezi lidským organismem, psýchou a životním prostředím. Jen ten, kdo své tělo pravidelně očišťuje a zbavuje škodlivých látek, dokáže přirozeným způsobem vzdorovat vlivům znečištěného životního prostředí, nevhodné stravy a stresu, předcházet vzniku alergií a nemocí a trvale si zachovat zdraví a vitalitu. Kompetentní a praktické kompendium pro uvědomělé čtenáře, kteří chtějí své tělo přirozenou cestou zbavit toxinů.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Zbavte se toxinů v těle - Přírodní cesty k očistě
Dnes je 20.04.2024
Před 85 lety se narodil(a) Beagle Peter S.