Obsah: Zázrak změny

už se potýkáte s problémem jak zahájit novou kariéru, ukončit nešťastný vztah, vypořádat se s vlastním poraženeckým chováním, jak si vybudovat sebeúctu a sebejistotu, jak se postavit k nemoci či jak objevit smysl a štěstí ve stále se měnícím světě, zjistíte, že Dennis Wholey je pro vás neobyčejně cenným a inspirujícím průvodcem vzrušujícími procesy změn. Hlavním obsahem knihy jsou zkušenosti a pohledy na podstatu věcí více než padesáti známých osobností a profesionálů, praktické strategie a podstatné názory. Kniha zkoumá veškeré aspekty změny, přičemž nás vede cestou odvahy a naděje od beznaděje a strachu k aktivním přístupům a štěstí. Je skvělým atlasem změn, který nás naučí, jak tato přechodná období našich životů a dobrodružství, která s sebou přinášejí, vítat.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Zázrak změny