Obsah: Základní výbava počítače

Koupili jste počítač a rádi byste jej vybavili veškerým potřebným programovým vybavením? Nemusíte utratit tisíce, abyste mohli se svým počítačem pracovat jako každý jiný. Tento průvodce poskytuje plně funkční programové vybavení počítače včetně podrobného a praktického návodu jak si programy nainstalovat, jak je používat při práci či zábavě i jak je správně nastavit. Sada 21 pečlivě vybraných programů splňuje všechny nároky na to, aby se staly plnou náhradou komerčního softwaru. V praktických postupech uvnitř knihy se s nimi naučíte pracovat, aniž byste museli mít jakékoli zvláštní znalosti práce s počítačem. S knihou a přiloženými programy hravě zvládnete: Tvořit textové dokumenty, tabulky a grafy a prohlížet dokumenty PDF Spravovat své dokumenty a složky a zmenšovat jejich velikost Vypalovat CD a DVD, přehrávat hudbu v MP3, rádia či filmy Prohlížet obrázky a fotky, tvořit grafiku a kopírovat hudbu nebo filmy Prohlížet Internet, přijímat a odesílat elektronickou poštu Tvořit vlastní alba fotografií na Internetu Komunikovat textově i telefonovat přes Internet Stahovat a sdílet hudbu, filmy či fotky na Internetu Bránit se virům, spywaru a dalším útokům Na CD naleznete programy ve verzích pro Windows i Linux: OpenOffice. org, Foxit PDF Reader, Total Commander, WinRAR, WinAmp, DeepBurner, DVD Shrink, VLC Media Player, Audacity, FreeRIP, IrfanView, Inkscape, JAlbum, Firefox, Thunderbird, ICQ, Skype, Avast! , Ad-Aware, ZoneAlarm, Torrent.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Základní výbava počítače