Obsah: Zahradní ploty a zídky

Kniha Zahradní ploty a zídky obsahuje základní údaje o úpravách zahrady a nabízí mnoho inspirativních návrhů i postupů na jejich realizaci. Je ideální pomůckou jak pro začátečníky, tak pro zkušené kutily. Zahrnuje širokou paletu různých druhů oplocení i ostatních staveb, jež v zahradě fungují jako předěly: zídek, plotů, treláží, zástěn, živých stěn o plotů. Nezapomíná však ani na branky a jiné zahradní vchody. Kniha s dvaceti různorodými projekty, které představují řadu rozličných stylů, uspokojí každý vkus i peněženku a umožní vám vyřešit řadu otázek i praktických problémů vyplývajících z nutnosti oplotit nebo rozdělit zahradu. Výsledky, k nimž díky této příručce dospějete, se pro vás navíc stanou dlouhodobým potěšením. Metodicky uspořádaný text doprovází řada názorných fotografií. Zájemce jistě nadchnou i speciálně pro tento účel pořízené inspirující snímky vybraných zahradních staveb citlivě zasazených do okolí.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Zahradní ploty a zídky