Obsah: Z Barrandova do Hollywoodu

Jméno Norberta Auerbacha vyslovují v USA s respektem mnohé filmové hvězdy. Bývalý prezident společnosti United Artists stál u zrodu řady filmů, které jsou dobře známé i u nás: byl producentem série příběhů o agentovi 007 Jamesu Bondovi, pro filmový průmysl objevil Brigitte Bardot, podílel se na vzniku hudebních filmů skupiny Beatles, s Barbrou Streisand připravil Jentle... Ve svém životopise vzpomíná na zajímavé a leckdy i pikantní příběhy, které prožíval například i se Seanem Connorym, Ronaldem Reaganem či se svým přítelem ze známé bankéřské rodiny Rotschildů. Norbert Auerbach vystudoval University of California v Los Angeles. V Hollywoodu začínal jako poslíček, dokázal se ale vypracovat až na prezidenta významné mediální společnosti United Artists. Kniha Z Barrandova do HOllywoodu vyniká dokonalou znalostí prostředí filmových společností, zajímavými příběhy, které Auerbach prožívals nejrůznějšími ze slavných hvězd, i podrobnostmi z přípravy filmů, které jsou dobře známé i u nás, jako například West Side Story, Růžový panter, Muž z Ria, Rocky či příběhy agenta 007.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Z Barrandova do Hollywoodu