Obsah: Vyšší škola hypnózy

Co je hypnóza? . Co je sugesce? . Možnosti a hranice hypnózy. Autohypnóza . Nekuřákem pomocí autohypnózy . Hubnutí pomocí autohypnózy . Nepřerušovaný spánek. Osvobození od alkoholu. Bezbolestný porod. Pryč s bolestemi hlavy. Pryč s depresemi. Ve své jedinečné knize prof. Kurt Tepperwein, prakticky činný hypnoterapeut, zpřístupňuje široké veřejnosti nejrůznější techniky hypnózy. K jejich samostatnému používání není třeba speciálních schopností, srozumitelnými návody s doslovně uváděnými formulacemi verbálních sugescí se může řídit kdokoliv. Zjistíte, že užívání hypnózy napomáhá neobyčejnému rozvoji osobnosti, a objevíte v sobě netušené schopnosti. Díky jednoduchým technikám se naučíte vědomě využívat dosud neprobuzené schopnosti k dosažení svých cílů.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Vyšší škola hypnózy
Dnes je 13.05.2024
Den 105. výročí úmrtí Hašek Roman (1883)